Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

PRODUCENT

mięsa i elementów z indyka

O FIRMIEBOMADEK

BOMADEK położony jest w Trzebiechowie, gmina Trzebiechów.
Przedsiębiorstwo zostało wpisane do ewidencji działalności gospodarczej w roku 1991.
Przedmiotem działalności jest ubój indyka i działalność handlowa. Z dniem 17.10.2003r. spółka przekształciła się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Własność Spółki jest mieszana w sektorze prywatnym: krajowa i zagraniczna.
Właścicielami są: Władysław Piasecki, Marek Buda, Maria Borkowska, PAUL WESJOHANN & CO GMBH.

  • 29LAT ISTNIENIA
  •  
  • 600PRODUKTÓW
  •  
  • 300CZŁONKÓW ZAŁOGI

NAJWYŻSZY STANDARD

PRODUKCYJNY

Dzienna produkcja zakładu to około 150 ton żywca indyczego. W roku 2014 produkcja wyniosła 33 tys. ton. Ubój, chłodzenie oraz rozbiór odbywa się na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce i Europie. Produkty firmy z roku na rok zyskują nowych nabywców, co wskazuje na prawidłową strategię firmy odnośnie standardów jakościowych oraz szeroko rozwiniętego marketingu. W 2004 roku Bomadek otrzymał prawo ochronne na swój znak towarowy.
CERTYFIKOWANY

TRANSPORT

Posiadamy wszelkie certyfikaty pozwalające na eksport naszych produktów. Własny, nowoczesny park samochodowy powoduje, że jesteśmy w stanie realizować zamówienia na nasze produkty w każdym czasie i w każde miejsce w Europie.


NOWOCZESNY ZAKŁAD Z BAZĄ

TECHNOLOGICZNĄ

Początkowo działalność była prowadzona w obiektach dzierżawionych, z czasem dokonano modernizacji i budowy nowego zakładu. Dziś jest to już nowoczesny zakład z bazą technologiczną, wdrożonym systemem zarządzania jakością i uprawnieniami eksportowymi. Baza surowcowa w całości opiera się na hodowli indyka w ramach Zrzeszenia Rolników i Producentów „INDYK LUBUSKI”.